Nowości

Nie muszą Państwo kosić swojego trawnika samodzielnie. Czas ten można poświęcić na odpoczynek, a o trawnik zadba nasz robot koszący iMOW®. Te inteligentne urządzenia samodzielnie koszą, omijają przeszkody, pokonują lekkie wzniesienia a po wyczerpaniu baterii same wracają do stacji ładującej. Wiele ustawień (modele C) można wykonać za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. Robot koszący iMOW® zadba o doskonale wypielęgnowany trawnik.

Więcej

Promocje
U nas promocje trwają cały czas!! Wejdź i zobacz najlepsze oferty i aktualne promocje ograniczone czasowo!


 Więcej... 


Usługi SerwisoweSerwisujemy elektronarzędzia wszystkich wiodących producentów w zakresie napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych.
Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze warsztatowe, oraz szeroki dostęp do oryginalnych części
zamiennych.
Nasi mechanicy  to fachowcy posiadający szkolenia oraz certyfikaty cenionych producentów elektronarzędzi.
Zapraszamy do współpracy !

Więcej

AKCJA WIOSNA
Sezon rozpoczęty! Nie daj sie zaskoczyć we własnym ogrodzie i zapoznaj się z ofertą niezbędnych narzędzi do do swojego ogrodu i domu.

 Więcej 

Współpraca


Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz solidnego partnera, który będzie zaopatrywał Cię materiały eksploatacyjne branży przemysłowej oraz maszyny i elektronarzędzia - skontaktuj się z nami - 32 389-65-01; sprzedaż@certus.bytom.pl


Jeśli jesteś hobbystą, "złotą rączką" lub po prostu potrzebujesz jakiś materiałów lub elektronarzędzi - zaprasamy do Naszego Salonu Sprzedaży w którym spotkasz się z największym wyborem profesjonalnych elektronarzędzi. Potrzebujesz pomocy, masz pytania? Dzwoń ! 32 389-65-01; certus@certus.bytom.pl


 Kontakt