PROMOCJE
Niwelator laserowy Nivel System NL540 przeznaczony jest do wykonywania najbardziej zaawansowanych prac budowlanych, które wymagają utrzymania wysokiej dokładności i pracy na rozległych placach budowy. Instrument ten bowiem pracować nie tylko w pozycji poziomej, ale również wyposażono go w funkcję elektronicznego pochylania głowicy w dwóch kierunkach (niwelacja ze spadkami) i możliwość wyznaczania płaszczyzn pionowych przy urządzeniu ustawionym na boku (badanie pionowości, tyczenie linii i kątów prostych z wykorzystaniem pionownika). Co ważne - w obu pozycjach niwelator automatycznie poziomuje i pionuje wiązkę laserową. Niwelator Nivel System znajdzie zastosowanie w praktycznie wszystkich zadaniach spotykanych w szeroko pojętym budownictwie.


Niwelator obrotowy Nivel System NL540 posiada funkcję cyfrowego pochylania wiązki w dwóch kierunkach. Spadki wprowadza się w wartościach procentowych za pomocą klawiatury i ekranu. Oznacza to, że instrumentem można szybko i dokładnie wyznaczać w terenie spadki w kierunkach podłużnym i poprzecznym. W dodatkowych funkcjach znajdziemy m.in. skanowanie, które ogranicza rozpiętość wyświetlanej wiązki, w ten sposób oszczędzając energię w akumulatorze, czy regulację prędkości obrotowej głowicy. Całość uzupełnia cyfrowy odbiornik Nivel System RD600, który wyświetla na ekranie różnice wysokości w wartościach liczbowych.Co ważne, niwelator wyposażony jest w mechanizm samopoziomowania, który czuwa nad prawidłowym działaniem instrumentu i eliminuje wpływ drgań podłoża na dokładność niwelacji.Laser Nivel System NL540 zasilany jest nowoczesnym akumulatorem litowo-jonowym, który wystarcza na ok. 50 godz. ciągłej pracy. Ta może się odbywać nieprzerwanie nawet w deszczu, bo sprzęt chroniony jest przed pyłem i wodą zgodnie z normą IP54. Laser dostarczany jest w solidnej plastikowej walizce transportowej, a znajdziemy w niej dodatkowo okulary laserowe i tarczę celowniczą, które sprawiają, że niwelator może być z powodzeniem wykorzystywany w pracach wewnętrznych na widoczną czerwoną wiązkę (bez używania czujnika).

Zestaw specjalny z dodatkowym odbiornikiem Nivel System RD200, statywem korbowym Nivel System SJJ32 i dalmierzem laserowym Nivel System HDM70.


Zapraszamy do zakupu ! Więcej informacji w Naszym Salonie Sprzedaży lub telefonicznie:  32 389-65-01; 32 387-03-03; e-mail: sprzedaz@certus.bytom.pl

  
  
Promocja wiosenna dostępna od 21.03 do 26.06.2020
lub do wyczerpania zapasów.  W przypadku pytań - 
DZWOŃ !!Promocja wiosenna dostępna od 20.03 do 29.05.2020
lub do wyczerpania zapasów.

Promocja dostępna od 02.09.2019 do wyczerpania zapasów.
 
Promocja dostępna od 02.09.2019 do wyczerpania zapasów.
 
Oferta ważna do 31.08.2020.